Uzakdoğu sevdalılarının buluştuğu portal; AsiaSeuta'ya hoşgeldiniz!

TÜRKÇE DUBLAJ DİZİLER

Merhaba! Türkçe Dublajlı dizilere ait konular güncelleniyor. En kısa sürede upload'ları bitecek ve sitede konulara tekrar eklenecek!

FORUM'A GİT!
 
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
“City Hunter” Başrol Oyuncuları Lee Min Ho ve Park Min Young Buluştular mı?
(Okunma: 15555)
*Nymeria*
#1
“City Hunter” Başrol Oyuncuları Lee Min Ho ve Park Min Young Buluştular mı?Lee Min Ho ve Park Min Young’ un sık sık görüşmeleri internet takipçilerinin dikkatini çekti ve ikilinin gizlice flört ettikleri hakkında ki söylentiler tekrar canlanandı.
22 Ağustos günü, ikilinin ajanslarının temsilcileri, ikilinin gerçekten flört ettiklerini açıkladı ve bu durumun yaklaşık bir aydır var olduğunu açıkladılar!
Lee Min Ho ajansı, Starhaus Eğlence, “İkisi birlikte iken, birbirlerine olan ilgilerini hissetmiş olabilir. Birbirlerini tanımak için adım attılar.” şeklinde açıklama yaptı.
İki yıldız yakın zamanda SBS Draması "City Hunter" da ana karakterleri canlandırdılar. Setteki uzun çalışma saatlerinin ve karakterlerinin aşk çizgilerinin ikili arasında bir romantizm oluşturduğu görülüyor. İkili “City Hunter” dan önce de yıllardır birbirlerini tanıyorlardı.Park Min Young ajansı, King Kong Eğlence, “İkili drama da birbirileri ile oldukça uyumlulardı. Bu çekimler sırasında ve sonunda birbirlerine olan duygularının ilerlediği görülüyor.” dedi.
Akşam saatlerinde, Lee Min Ho ve Park Min Young çay ya da bira içtiler. Ayrıca birlikte zaman geçirdiler.
Lee Min Ho ve Park Min Young ajansları, son olarak şunları söylediler, “Birbirlerine ilgi göstermeye başladıkları günden bu yana bir aydan biraz fazla oldu. Bunun dışında, oyuncuların özel yaşamları hakkında daha fazla bilgi veremiyoruz.”


Çeviri: cgdm_minoz_tr
Kaynak: allkpop

----------English----------

Are ‘City Hunter’ co-stars Lee Min Ho and Park Min Young dating?

Frequent meetings between Lee Min Ho and Park Min Young have attracted netizens’ attention, and rekindled rumors about how the two were secretly dating.
On August 22nd, representatives from both their agencies have stepped forward to announce that the two were indeed dating, and have been for about a month!
Lee Min Ho’s agency, Starhaus Entertainment, told Dispatch, “When the two were together, their interest for one another could be felt. They are going towards the step of getting to know each other.”
The two stars were the main leads in the recently-concluded SBS drama, ‘City Hunter‘. Working long hours together on the set and acting out their characters’ love lines appears to have sparked a romance of their own. The two have also known each other for years prior to ‘City Hunter’.

Park Min Young’s agency, King Kong Entertainment, stated, “When the two appeared in the drama together, they were quite in tune with one another. It seems that they’ve developed feelings for each other during the filming and after filming concluded.”
In the evenings, Lee Min Ho and Park Min Young either drank tea together or had a beer. They also spent their leisure time going on drives.
Lee Min Ho and Park Min Young’s agency stated their final positions with, “It has been a little over a month since they began to show interest in one another. Other than that, we cannot reveal any more details about the actors’ private lives.”


Cevapla
samyeli
#2
yakışıyorlar ya minhoncular çok ağlamasın
WWW
Cevapla
Sedæ_MinHo':)
#3
(08-25-2011, 10:06 AM)Samyeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yakışıyorlar ya minhoncular çok ağlamasın

Demesi çok kolay uygulaması öyle değil ama..:( Malesef.. :cry:
WWW
Cevapla
samyeli
#4
:) ne yapalım uygulamak gerekiyor
WWW
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-26-2017, 05:46 PM