Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lee Min Ho ve Park Min Young'un öpüşme sahnesi City Hunter'ın reytingini artıracak.
Şimdilerde eğlence endüstrisindeki birçok kişi LMH ve PMY'ın öpüşme sahnesinin(Daerie Kiss) City Hunter'ın reytinglerini artırıp artırmayacağı ile ilgileniyor. 26 Mayıs'ta yayınlanan City Hunter'ın ikinci bölümü, birinci bölümden biraz daha fazla olan 12.2% izleyici reytingi aldı.

City Hunter'daki öpüşme sahnesi(Daerie Kiss) LMH'nun karakterinin bilgi almak istediği kızı dökmeye çalışırken gerçekleşti. "Daerie" biri yerine birşeyi yapmak anlamına gelir ve genellikle arabanızı kullanması için bir sürücü çağırdığınız araba servisleri için kullanılır.

Dizi şimdiden karışık aşk üçgeninin izlerini taşıyor ve Daerie Kiss'in kendisi dizinin reytinglerini artırmak için kullanılan entrika aracı olarak analiz ediliyor.

Currently many in the entertainment industry are interested if Lee Min Ho and Park Min Young’s “Daerie Kiss” will increase the viewer ratings for SBS’ “City Hunter.” Episode 2 of City Hunter that aired on May 26th, had a 12.2% viewer rating which was a bit of an increase from episode 1.

The “Daerie Kiss” on “City Hunter” occurred while Lee Min Ho’s character was trying to dump another female whom he wanted to get information from. “Daerie” means to do something for somebody instead, and is usually used for the car service where you call a driver to drive for you.

The show already has indications of complicated love triangles, and the “Daerie Kiss” itself is being analyzed as a plot device in order to increase the show’s ratings.

Source: ENS
Translate: eLf.Minho
DİZİ VE FİLM LİNKLERİNİ GÖRMEK İÇİN TEŞEKKÜR BUTONUNA BASIP F5 YAPIP SAYFAYI YENİLEYİN.

Ara
Alıntı:Dizi şimdiden karışık aşk üçgeninin izlerini taşıyor ve Daerie Kiss'in kendisi dizinin reytinglerini artırmak için kullanılan entrika aracı olarak analiz ediliyor.

hadisinler oradan canm :) reyting artıran zaten benim oppam o olmasaydı baş rolde bu kadar izlenirmiydi acaba :)
Ara
Değil mi aynen katılıyorum (: Minho'nun olduğunu bilmesem ilk yarım saati izledikten sonra kapatırdım diziyi çok sıkıcıydı onun geleceğini bildiğim için devam ettimSmile
DİZİ VE FİLM LİNKLERİNİ GÖRMEK İÇİN TEŞEKKÜR BUTONUNA BASIP F5 YAPIP SAYFAYI YENİLEYİN.

Ara
Ay valla min ho cuların arasına düştümüşüm haEmlaughEmlaughEmlaughbu forumda herkes min ho cuymuşBbayşegüldednde bu beklenir zatenFlowersbence dizi genel olarak çok süper öpüşme sahnesinin reyting erttıracağı konusunda şüphelyim sonuçta 1 bilemedin 2 saniye sürdü ama kızın sonraki hareketi çok hoşdu yaGun_bandana
Ara
minho severler bu habere üzülecek Smile
Allah, nasip ettirmeyeceği bir şeyi hayalini kurdurmaz...
(2011.05.28, Saat: 05:22 PM)Samyeli Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  minho severler bu habere üzülecek Smile

hangi habere üzülecekler???öpüşme sahnesine mi???zaten öpüşme 2. bölümde:)))
Ara
(2011.05.28, Saat: 07:12 PM)zeynep melek Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(2011.05.28, Saat: 05:22 PM)Samyeli Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  minho severler bu habere üzülecek Smile

Hepsine:( Böyle reytig mi olurmuş iğrençler
Ara
İzlesen bir dert izlemesen bir dert. City Hunter'ın ilk bölümünde kızın fotoğrafına bakarken o benim içim titredi burda :(

Ara
(2011.05.28, Saat: 08:55 PM)Ayşegül Minho Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(2011.05.28, Saat: 07:12 PM)zeynep melek Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  

Hepsine:( Böyle reytig mi olurmuş iğrençler
Kıskanma tatlımHug ben bu kızı seviyorum ya tatlı benceBoxing
Ara
kız bence de tatlı pek bi negatif enerji almıyorum kızdan Smile

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Lee Hwi Jae, Park Shin Hye, Park Seo Joon '2014 SBS Drama Awards'Ev Sahipliği Yapacak patroniçe 0 40 2014.12.17, Saat: 01:38 PM
Son Yorum: patroniçe
  Park Shin Hye '2014 SBS Drama Awards' Ev Sahipliğini Yapacak patroniçe 2 78 2014.12.10, Saat: 09:42 PM
Son Yorum: patroniçe
  Park Shin Hye Bir Günün Ardından 100.000 + IG Takipçilerini Kazandı patroniçe 5 126 2014.11.16, Saat: 06:04 PM
Son Yorum: TaoLay
  Park Shin Hye Instagram'a Katıldı ! patroniçe 1 80 2014.11.14, Saat: 06:25 PM
Son Yorum: TaoLay

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi